Závody
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Čechy
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
Omezení výběru
Typ závodu:
Dlouhodobé žebříčky , Sprint
Sezóna:
2018
Typ závodu
Dlouhá trať
Dlouhodobé žebříčky
Etapový
Klasická trať
Krátká trať
Noční
Sprint
Školení, Schůze, semináře
Štafety
Volné pořadí kontrol
Oblast
Čechy
ČR
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
MS kraj
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Pořádající oddíl
CSOS
CTB
DKP
DOK
EKP
HAN
HAV
HCE
HOR
CHC
JCO
JEO
JIL
JMO
KAM
LOV
LTU
MLA
MOV
NEK
NPA
OOL
OOP
OPI
OSN
PCB
PGP
PHK
POB
PZR
SCP
SJC
SJI
STA
STC
STH
TAP
TBM
TJP
TUR
TZL
VAL
VBA
VBM
VCB
VLI
VRL
VSP
VTA
VYS
ZBM
ZCO
ZLH
1ZP
12P
13P
2KP
3GP
47P
48P
51P
Sezóna
2017
2018
2019
Aktuální
Datum ▲
Datum ▼
Název ▲
Název ▼
02.12.2018
NE
LOV
Mikuláš 2018 - XVIII. ročník orientačního běhu
Sprint
24.11.2018
SO
HAV
1.závod Slezské zimní ligy - Prostata Open
Sprint
20.10.2018
SO
48P
(POL) II Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli - Grand Prix Lotna E1
Sprint
02.10.2018
ÚT
TUR
Otevřený přebor Turnova
Sprint
29.09.2018
SO
PHK
Závod Privátní zóny
Sprint
26.09.2018
ST
VSP
Podvečerní O-běh Folimankou
Sprint
13.09.2018
ČT
MOV
Orientační běh na Skalce
Sprint
06.09.2018
ČT
OPI
trenink_test
Sprint
01.09.2018
SO
VYS
Liga Vysočiny podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
JMO
Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
HAN
Hanácký žebříček podzim
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
JEO
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
29.07.2018
NE
OOL
Sprint Cup
Sprint
22.07.2018
NE
OOL
Silva Cup - E1
Sprint
26.06.2018
ÚT
CHC
Choceňská Vuřt-Párty
Sprint
20.06.2018
ST
EKP
KLACKY [9] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ
Sprint
16.06.2018
SO
MOV
Den orientace ve Štramberku
Sprint
15.06.2018
PÁ
ZLH
1. etapa Głuchołazy Cup
Sprint
13.06.2018
ST
TAP
5. závod Žaket Pražský pohár žactva
Sprint
23.05.2018
ST
VAL
Přebor škol v OB - krajské kolo
Sprint
16.05.2018
ST
POB
Žaket Pražský pohár žactva 2018
Dlouhodobé žebříčky
11.05.2018
PÁ
OSN
Přebor škol - krajské kolo - Kraj Vysočina
Sprint
01.05.2018
ÚT
3GP
(POL) EuroMajówka V
Sprint
27.04.2018
PÁ
CTB
Přebor škol - okresní kolo - HB
Sprint
25.04.2018
ST
PZR
Přebor škol - okresní kolo - ZR
Sprint
20.04.2018
PÁ
VBA
Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III
Sprint
19.04.2018
ČT
VBA
Školské majstrovstvá v OB-BA2 o pohár predsedu BSK
Sprint
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018
Dlouhodobé žebříčky
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
VYS
Liga Vysočiny jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
HAN
Hanácký žebříček jaro
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
CHC
Mistrovství CHC v majákovém sprintu
Sprint
01.04.2018
NE
ZCO
Sprintový žebříček ZČO 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.04.2018
NE
ZCO
Oblastní soutěž - Západ 2018
Dlouhodobé žebříčky
19.03.2018
PO
VAL
Oblastní žebříček Valašské oblasti
Dlouhodobé žebříčky
19.03.2018
PO
VAL
Podzimní oblastní žebříček Valašské oblasti
Dlouhodobé žebříčky
19.03.2018
PO
VAL
Jarní oblastní žebříček Valašské oblasti
Dlouhodobé žebříčky
17.03.2018
SO
PCB
Sněhulákův kufr
Sprint
15.03.2018
ČT
POB
Veteránský žebříček Pražské a Středočeské oblasti - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
15.03.2018
ČT
POB
Pražský žebříček - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
11.03.2018
NE
HCE
Hostivické sprintování
Sprint
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček dospělých 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2018
ČT
JCO
Jihočeský žebříček 2018
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček družstev
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro
Dlouhodobé žebříčky
02.01.2018
ÚT
CSOS
Český pohár štafet 2018
Dlouhodobé žebříčky
KOB Litvínov
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?
Přihlásit
Registrace
nebo
Úvodní strana
Kroužek OB
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
O-orientačním-běhu
Co-je-to-orientační-běh
Mapový-klíč
Piktogramy
Oddíl
Kontakty
Členové
Historie
Ranking
Mapy
Rozcestník
Oblíbené
Orienťák
Sponzoři
Odeslat
Úvodní strana
>
Závody
(výběru odpovídá 48 z
)